Zebranie rodziców uczniów SP i G

Serdecznie zaprszamy wszystkich rodziców dzieci uczących się w szkole podstawowej oraz w gimnazjum na zebranie w dniu 21 września 2016 r.

Zebranie rodziców dzieci z przedszkola

Serdecznie zaprszamy wszystkich rodziców dzieci zapisanych do Przedszkola na rok szkolny 2016/2017 na zebranie z wychowawcami grup.

Zebranie rodziców uczniów kl. I SP

Serdecznie zaprszamy rodziców uczniów zapisanych do kl. I SP na rok szkolny 2016/2017 na zebranie.

Zebranie rodziców uczniów kl. I G

Serdecznie zaprszamy rodziców uczniów zapisanych do kl. I G na rok szkolny 2016/2017 na zebranie.

Rozpoczęcie roku szkolnego 2016/2017

UROCZYSTE ROZPOCZĘCIE ROKU SZKOLNEGO 2016/2017

1 września 2016 r. (czwartek)

GIMNAZJUM nr 26 - godz. 8.30

SZKOŁA PODSTAWOWA nr 135 - godz. 9.15

OBOWIĄZUJE STRÓJ GALOWY!

UWAGA!

DRODZY RODZICE, NAUCZYCIELE, UCZNIOWIE!

KANCELARIA SZKOŁY W OKRESIE WAKACYJNYM
(TJ. OD 01.07.2016 DO 04.08.2016)
BĘDZIE CZYNNA:

WTORKI I CZWARTKI OD 8.00-13.00

(lub w terminie ustalonym wcześniej telefonicznie)

Wykaz podręczników na rok szkolny 2016/2017
znajduje się w zakładce: RODZICE/PODRĘCZNIKI

Gratulacje

Serdecznie gratulujemy naszym absolwentom zarówno Szkoły Podstawowej nr 135 jak i Gimnazjum nr 26 uzyskanych wyników na sprawdzianie po szóstej klasie i egzaminie gimnazjalnym. Nasi uczniowie wypadli naprawdę dobrze.

Dyrekcja Szkoły, Grono Pedagogiczne

Wyniki SP 135 <<Szczegóły>>

Wyniki G 26 <<Szczegóły>>

Akademia Rodzica XXI w.

Konkurs rodzinny "Wyprawa w Kosmos" został rozstrzygnięty!

Jury w składzie: p. Justyna Gut, p. Urszula Opoka oraz p. Magdalena Otocka , oceniając prace, brało pod uwagę, jak przy użyciu niewielkich nakładów finansowych, bo z surowców wtórnych, pomysłowo i kreatywnie wykonać pracę związaną z wyprawą w Kosmos.

Natalia Wrona z rodziną oraz Zuzanna Ohirko z rodziną

Michał, Mateusz, Madzia Kozioł z rodziną oraz Jagoda Flaszowska z rodziną

Ola Siemieniec z rodziną, Igor Drzewiński z tatą, Maja Ginter z rodziną

Przyznano również wyróżnienia:

Karol Utracik z rodziną, Adam Moskal z rodziną oraz Kacper Zuzanna Ślusarczyk z rodziną.

Serdecznie dziękujemy za udział w konkursie i gratulujemy!

Kosmos Kosmos Kosmos

Kosmos Kosmos

Kosmos

Kosmos Kosmos

Bardzo serdecznie dziękujemy WSZYSTKIM Rodzicom za aktywny i liczny udział w projekcie edukacyjnym "Akademia Rodzica XXI w". Życzymy udanego wypoczynku i zapraszamy po wakacjach :)

Nasi fizycy ponownie wśród najlepszych w Polsce!

Dnia 28 maja 2016 roku na terenie Wydziału Fizyki, Astronomii i Informatyki Stosowanej UJ odbył się finał czwartej edycji Ogólnopolskiego Konkursu "Eksperyment Łańcuchowy".

W konkursie uczestniczyli uczniowie z całej Polski, a naszą Szkołę Podstawową nr 135 reprezentowała pięcioosobowa grupa: Franciszek Figlarski kl. IV b, Jan Figlarski kl. V b, Norbert Guzik kl. V b, Wiktor Guzik kl. V b, Martyna Pabian kl. V b.

Uczniowie po trzymiesięcznych przygotowaniach skonstruowali urządzenie pt.: „Syzyf”, które transportowało metalową kulkę. Nasi reprezentanci otrzymali wyróżnienie w kategorii „szkoła podstawowa” oraz nagrodę publiczności. Opiekunem drużyny była dr Kinga Wierzbicka. Warto wspomnieć, że w tym konkursie nie ma miejsc drugich ani trzecich. Przyznawane jest tylko 1 miejsce i wyróżnienie. W roku ubiegłym byliśmy na 1 miejscu! Zwycięzcom gratulujemy!

eksperyment łańcuchowy

Dzień otwarty w P 136

DZIEŃ OTWARTY DLA NOWO PRZYJĘTYCH DZIECI

w SAMORZĄDOWYM PRZEDSZKOLU Nr 136

Serdecznie zapraszamy w dniu 9 czerwca w godzinach od 10.00 - 11.00 rodziców wraz z nowo przyjętymi dziećmi do Naszego Przedszkola :-).

W planie:

• zabawy dla dzieci z nauczycielami,
  • możliwość obejrzenia przedszkola,
  • spotkanie z dyrekcją, księgowością oraz z intendentem przedszkola.