Zebranie rodziców uczniów SP i G

Serdecznie zapraszamy wszystkich rodziców dzieci uczących się w szkole podstawowej oraz w gimnazjum na zebranie, które odbędzie się wyjątkowo w PONIEDZIAŁEK 14 maja 2018 r.

Terminy zebrań dla klas I - III SP będą indywidualnie ustalane przez wychowawcę i podane do wiadomości rodziców.

Zapisy do Przedszkola

SZANOWNI RODZICE

DZIECI KONTUNUUJĄCYCH
ORAZ NOWO PRZYJĘTYCH DO PREZEDSZKOLA NR 136

POTWIERDZENIE WOLI UCZĘSZCZANIA DZIECKA DO PRZEDSZKOLA NR 136 NALEŻY ZŁOŻYĆ W N/W TERMINACH W PRZEDSZKOLU W PODANYCH GODZINACH

W DNIACH  9, 10, 11, 16 maja 2018 r.

Zapisy do Szkoły Podstawowej

SZANOWNI RODZICE

UCZNIÓW PRZYSZŁYCH KLAS PIERWSZYCH

POTWIERDZENIE WOLI UCZĘSZCZANIA DZIECKA DO SZKOŁY PODSTAWOWEJ NR 135 NALEŻY ZŁOŻYĆ W KANCELARII SZKOŁY
(I PIĘTRO POKÓJ NR 14)
W GODZINACH URZĘDOWANIA

DO DNIA 15.05.2018 R.

NA NIŻEJ ZAMIESZCZONYM DRUKU

Serdecznie zapraszamy w:

• poniedziałek 7.00 - 13.30

• wtorek 7.00 - 14.30

• środa 7.00 - 14.30

• czwartek - dzień bez stron

• piątek 7.00 - 14.00

<<DRUK>>

Dyżur wakacyjny w P 136

SZANOWNI RODZICE!

KARTY ZAPISU NA DYŻUR WAKACYJNY DO PRZEDSZKOLA NR 136 NALEŻY SKŁADAĆ W KANCELARII SZKOŁY
W TERMINIE:

OD 09.05.2018 R. DO 25.05.2018 R.

Dzień Pól Nadziei - Podziękowania

Dzięki zaangażowaniu wszystkich sojuszników naszej szkoły (uczniów, rodziców, dyrekcji i nauczycieli) w akcji charytatywnej, która odbyła się w naszej szkole w dniu 11 kwietnia 2018 r. udało się zebrać kwotę 2230,08 zł na rzecz Pól Nadziei. Szkolne Koło Wolontariatu pragnie wyrazić głęboką wdzięczność za włączenie się w obchody tego dnia.

Dziękujemy za wspólne promowanie idei solidarności z chorymi.

JESTEŚMY SOBIE POTRZEBNI! !!!

pola nadziei pola nadziei

Wielka Zbiórka Książek 2018

www.zaczytani.org

Współpraca z Fundacją Zaczytani.org

W dniach od 23 kwietnia do 20 maja 2018 r. nasza szkoła bierze udział w Wielkiej Zbiórce Książek 2018 - akcji, która już po raz czwarty organizowana jest w 7 miastach Polski: Łodzi, Katowicach, Krakowie, Poznaniu, Trójmieście, Warszawie i Wrocławiu.

Oddaj książkę w bardzo dobrym stanie,

taką którą chciałbyś ofiarować bliskiemu podczas choroby!

Zbieramy książki dla dzieci, młodzieży oraz dorosłych i przekazujemy je do placówek medycznych. W szkole pojawiły się plakaty informujące o akcji, w której bierzemy udział. Koło biblioteki wystawione jest oplakatowane pudło, do którego zbieramy przynoszone przez Was książki.

Szkolne Koło Wolontariatu, jako koordynator działań na terenie naszej szkoły, przekaże zebrane książki, do wybranej przez Was placówki medycznej na terenie Krakowa.

Przyłączcie się do naszych działań!

www.zaczytani.org

W RAMACH OBCHODÓW ŚWIĘTA KONSTYTUCJI 3 MAJA

UCZNIOWIE KLAS IV - VII SP ORAZ II - III G

W DNIU 30.04.2018 R. (PONIEDZIAŁEK)

BĘDĄ UCZESTNICZYĆ W ZAJĘCIACH

W MUZEUM "FORT SWOSZOWICE".

Konstytucja

Szanowni Państwo!

W dniach: 2 oraz 4 maja 2018 r. w szkole nie będzie lekcji.

W w/w terminach są tzw. dni wolne od zajęć dydaktycznych.

Konkurs ...

bohater

SZCZEGÓŁY: <<SPRAWDŹ>>

Szanowni Państwo!

W dniach: 18, 19, oraz 20 kwietnia 2018 r. odbywają się w naszej szkole egzaminy gimnazjalne.

W związku z powyższym w/w terminie mamy tzw. dni wolne od zajęć dydaktycznych.

Dzień Pól Nadziei - Podziękowania

Dziękujemy wszystkim, którzy włączyli się w przygotowanie i przeprowadzenie 11 kwietnia 2018 r. Dnia Pól Nadziei w naszej szkole. Zorganizowana kwesta nie mogłaby się udać, gdyby nie Państwa hojność i zaangażowanie. Wszystkie wspaniałe ciasta znalazły nabywców, a datki zasiliły puszki Hospicjum Św. Łazarza w Krakowie.

Po przeliczeniu ich przez tamtejszych pracowników dostaniemy informację, jaką kwotę udało nam się zdobyć i jak najszybciej podzielimy się z Państwem tą wiadomością.

Wolontariusze z Szkolnego Koła Wolontariatu zorganizowali w grupach przedszkolnych żonkilowe warsztaty i zabawy oraz zasadzili przed szkołą żonkilowe serca. Uczniowie wzięli udział w uroczystej akademii, a szkoła była w tym dniu skąpana w żółtym kolorze! Dziękujemy za wspólne promowanie idei solidarności z chorymi. JESTEŚMY SOBIE POTRZEBNI!

żonkile