Bal charytatywny
Dodane przez Kadra dnia Styczeń 24 2018 18:54:40

 

 

20 stycznia 2018 r.

w Zespole Szkół Ogólnokształcących nr 35 odbył się

I Charytatywny Bal Wielkiego Serca

dla

Hospicjum św. Łazarza


Organizatorem balu była młodzież i koordynatorzy Szkolnego Koła Wolontariatu, które od tego roku działa w naszej szkole i przedszkolu przy ul. Mirtowej 2.

Podczas balu  został otwarty kiermasz rzeczy różnych, który będzie trwał do 31 stycznia. Bal otworzył oficjalny polonez, a przez cały czas imprezy można było kosztować pysznych ciast upieczonych na tę okazję przez rodziców naszych uczniów. Nie zabrakło konkursów, zabaw, pięknego pokazu tańca w wykonaniu uczennicy Gimnazjum nr 26 - Wiktorii i jej partnera - Wojtka.

bal charytatywny 2018


Było głośno, radośnie i czuło się, że wszystkim przyświeca Ważny Cel.

Z całego serca dziękujemy Rodzicom i dzieciom, którzy to popołudnie postanowili spędzić z nami, tym samym pomagając chorym z hospicjum. Dziękujemy wszystkim, którzy zaangażowali się w organizację  i przygotowanie balu: rodzicom i dzieciom za ciasta i fanty na kiermasz, młodzieży za inwencję twórczą, pozytywną energię i czuwanie nad całością imprezy, panu dyrektorowi i nauczycielom za wsparcie i pomoc.

 

Dochód z kiermaszu ciast i zabawek zbierany był do zalakowanych puszek z hospicjum i jego wartość zostanie ujawniona po zawiezieniu do miejsca przeznaczenia i przeliczeniu przez pracowników hospicjum.

 

 

bal charytatywny 2018 bal charytatywny 2018

 

bal charytatywny 2018 bal charytatywny 2018

 

bal charytatywny 2018