Wyjazd do teatru

W czwartek 7 lutego uczniowie klas I-III udali się do Kampusu Wielickiego na spektakl pt.: „Pocahontas” przygotowany przez Katolicki Teatr Edukacji z Krakowa.  Było to kolejne spotkanie, na którym poznawaliśmy zaczarowany świat teatru. Sceniczna adaptacja historii o indiańskiej księżniczce od pierwszej chwili rozbawiła wszystkie dzieci. Uczniowie żywo reagowali na to co działo się na scenie: klaskali, śpiewali, a także włączali się w dialogi bohaterów, pomagając im w wielu sytuacjach.
Wspaniała scenografia i rekwizyty bohaterów w wielu sytuacjach bawiły młodą publiczność i zaskakiwały jak choćby gadające drzewo i kamień. Z niecierpliwością czekamy na kolejne przedstawienia i spotkania ze światem aktorów.
/KS/