Dzień Bezpiecznego Internetu

W dniu 5 lutego 2019 r. obchodziliśmy w szkole Dzień Bezpiecznego Internetu. Tegoroczna edycja została ogłoszona pod hasłem „Działajmy razem”.
Celem DBI jest inicjowanie i propagowanie działań na rzecz bezpiecznego dostępu dzieci i młodzieży do zasobów internetowych.
Uczniowie naszej szkoły z klas IV – VIII SP oraz klas III G uczestniczyli w wielu inicjatywach na rzecz bezpieczeństwa młodych internautów (np. układali hasła z rozsypanki wyrazowej, uczestniczyli w teleturnieju ogólnej wiedzy internauty, odgrywali scenki sytuacyjne pt. „Ja, i urządzenie multimedialne”, przygotowywali plakaty „reklamujące” bezpieczne korzystanie z urządzeń multimedialnych, brali udział w grach i zabawach dotyczących cyberbezpieczeństwa oraz korzystania z TI.
Koordynatorem akcji była p. Renata Marona.
Wszystkim uczniom bardzo dziękujemy za zaangażowanie i wspaniałą zabawę.