III Turniej Siatkówki Drużyn Mieszanych

W dniu 7 lutego odbył się w naszej szkole kolejny, trzeci Turniej Siatkówki Drużyn Mieszanych, zorganizowany przez Zespół Nauczycieli Wychowania Fizycznego naszej szkoły, przy współpracy z krakowską Strażą Miejską. Gościliśmy 9 zaprzyjaźnionych drużyn – SP 124, SP 27, LO 43, SP 111, SP 26, SP 97, Rajska Szkoła, SP 162, SP 43. Do całego turnieju zgłosiła się rekordowa liczba szkół, 12, jednak z powodów organizacyjnych mogliśmy zakwalifikować tylko 10 (wraz z gospodarzami SP 135),  decydowała kolejność zgłoszeń. Drużyny walczyły w trzech grupach, systemem „każdy z każdym”. Rozpoczęliśmy wcześnie bo o 8.30, około godziny 10;00 otwarcia dokonał dyrektor ZSO nr 35 w Krakowie Pan Mariusz Wagiel, a ostatni finałowy mecz rozegraliśmy dopiero około godziny 14.00. w przerwach meczy wszyscy zawodnicy i ich opiekunowie zostali poczęstowani pysznymi drożdżówkami, które upiekły nasze wspaniałe Panie kucharki. Do finału przeszły trzy drużyny , mistrzowie grup, SP 162, SP 27, SP 111. Turniej ostatecznie zwyciężyła SP nr 111, drugie miejsce zajęła SP nr 162, oraz trzecie miejsce na podium – SP nr 27. Sponsorem nagród dla uczestników była Straż Miejska, a wręczał je osobiście Z-ca Naczelnika Oddziału  Pan Andrzej Knapik. Gratulujemy wszystkim udziału i zapraszamy za rok!